Ліс це свіже повітря та чисте довкілля

Анатолій Катеренчук, начальник районної військової адміністрації разом з колективом  взяли участь у висаджуванні дерев. В рамках програми Президента «Зелена країна» спільно з працівниками Хмельницького лісомисливського господарства висаджували модрину. Відтак, територія Зінківської громади поповнилась 3,5 тисячами дерев.

“Переконаний – війна скоро закінчиться. Тож наше завдання сьогодні – гідно працювати в тилу та тримати оборону на довіреному нам фронті! Пропонуємо кожному долучитись до озеленення Хмельниччини. Це буде великий внесок в розбудову нашої держави, особливо у такий складний для країни час! Разом до Перемоги!” – зазначив Анатолій Катеренчук.

Вже цієї осені лісівники області планують відтворити 170 га лісів. З них нових лісів – 20 га, лісовідновлення – 150 га.

У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки планується висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів.

Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни!