Хмельниччину із робочою поїздкою відвідав заступник міністра Мінстратегпрому Тимур Ткаченко

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА, перший заступник Віктор Паламарчук, керівники структурних підрозділів адміністрації та голови територіальних громад Хмельницького району, взяли участь в онлайн нараді, яка відбулася в Хмельницькій ОВА, з заступником міністра Мінстратегпрому Тимуром Ткаченко, який перебуває на Хмельниччині із робочою поїздкою та головами територіальних громад області, щодо стану об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту на території Хмельницької області.

Тимур Ткаченко відвідав  Хмельницьку, Красилівську та Старокостянтинівську міські територіальні громади, аби оглянути та перевірити укриття в закладах освіти та медицини. Такий аудит Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості проводить по всій Україні. Тому в ході поїздки оглянуто готові укриття, які були відремонтовані та забезпечені усім необхідним, а також перевірили хід виконання будівельних та ремонтних робіт на укриттях, які готуються приймати мешканців громад під час повітряної тривоги.