Одним з головних завдань рятувальників є запобігання виникнення пожеж та загибелі людей на них. За статистикою, основними причинами виникнення загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових та електроприладів, а також необережне поводження з вогнем.
Саме з цією метою 18 жовтня рятувальники спільно із працівниками Національної поліції провели профілактичне відпрацювання на території Деражнянської територіальної громади.
Під час профілактичної роботи особлива увага надзвичайників акцентувалася на сім’ях з так званої «групи ризику». Під час бесід рятувальники розповіли про надзвичайні події, що несуть потенційну загрозу життю та здоров’ю, довели першочергові дії у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної ситуації та за яким номером необхідно викликати Службу порятунку в разі небезпеки.
Основна увага рятувальників під час профілактичної роботи з людьми зверталася на необхідність дотримання вимог пожежної безпеки в житловому секторі, зокрема виконання елементарних правил під час користування пічним опаленням, електроприладами.
Кожен із ким вдалося поспілкуватися отримав від рятувальників листівку із зазначеними протипожежними правилами.
![На зображенні може бути: 2 людини та текст](https://scontent.fhmj1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/391624832_635484348748652_4004544039010052_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PHpANNXoVU0AX-jt0UC&_nc_ht=scontent.fhmj1-1.fna&oh=00_AfCR0el7g1roBFqqa5b2-OfRuHo8PR4q9LlSJcITEVGnQg&oe=65357883)