На Хмельниччині рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення

Одним з головних завдань рятувальників є запобігання виникнення пожеж та загибелі людей на них. За статистикою, основними причинами виникнення загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових та електроприладів, а також необережне поводження з вогнем.
Саме з цією метою 18 жовтня рятувальники спільно із працівниками Національної поліції провели профілактичне відпрацювання на території Деражнянської територіальної громади.
Під час профілактичної роботи особлива увага надзвичайників акцентувалася на сім’ях з так званої «групи ризику». Під час бесід рятувальники розповіли про надзвичайні події, що несуть потенційну загрозу життю та здоров’ю, довели першочергові дії у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної ситуації та за яким номером необхідно викликати Службу порятунку в разі небезпеки.
Основна увага рятувальників під час профілактичної роботи з людьми зверталася на необхідність дотримання вимог пожежної безпеки в житловому секторі, зокрема виконання елементарних правил під час користування пічним опаленням, електроприладами.
Кожен із ким вдалося поспілкуватися отримав від рятувальників листівку із зазначеними протипожежними правилами.На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: 4 людини та текст
На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять