На платформі «Дія.Освіта» вже можна переглянути Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота»

Освітній серіал допоможе працівникам та працівницям молодіжних просторів залучати молодь до своїх проєктів і заходів. А також навчить як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема з молоддю, що має інвалідність.
Молодіжний простір – це місце де можна безплатно, цікаво й змістовно провести час. Наприклад, відвідати лекцію, завітати на показ фільму чи пограти в настільні ігри.
«В UNFPA ми прагнемо розширювати можливості молоді з різними здібностями. Для нас важливо, щоб проєкти були орієнтовані на потреби всіх молодих людей, забезпечуючи кожному можливість для самореалізації та розвитку. Інклюзивні молодіжні програми – це наш внесок у сприяння формуванню та підтримці суспільства, у якому різноманітність, рівність і недискримінація є не просто ідеалами, а реальністю, у якій ми живемо щодня», – зазначає Массімо Діана, представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
«Українська молодь – це майбутні лідери, які, зокрема, розвиватимуть цифрову державу. Важливо вже зараз надати доступ до знань, що допоможуть навчити їх створювати безбар’єрну комунікацію, впроваджувати технології та інновації.
Мета нового освітнього серіалу на Дія.Освіта – розповісти, як зробити молодіжні простори та центри відкритими й доступними для молоді, зокрема й з інвалідністю», – зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.
Освітній серіал виходить у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, яка створена з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Він поєднує теорію, практичні інструменти та лайфхаки. Після перегляду ви здобудете базу знать, що допоможе зрозуміти тему інклюзивного підходу в роботі з молодими людьми, зокрема хлопцями та дівчатами, які живуть з інвалідністю.
Також на основі практичних порад від експертів та експерток серіалу ви зможете розробляти власні сценарії молодіжної роботи.
Ключові теми серіалу:
• права та можливості молоді;
• інклюзивний підхід у роботі з молоддю;
• виклики, з якими стикаються люди в молодому віці;
• як організовувати інклюзивні онлайн-заходи;
• кейси інклюзивної роботи з молодіжними просторами в містах України.
Дивіться серіал на платформі Дія.Освіта за посиланням – https://bit.ly/43PCYBo
Після перегляду курсу зможете перевірити свої знання у фінальному тесті та отримати сертифікат.
Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» створено громадською організацією Рада жінок Донеччини за фінансування та у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством цифрової трансформації України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності для Дія.Освіта.