Начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій: рекомендації задля запобігання аварійним ситуаціям з енергопостачанням

•  Сьогодні на позачерговому засіданні ради оборони області спільного з енергетиками напрацювали рекомендації, покликані запобігти аварійним ситуаціям з енергопостачанням.
  •  Рашисти завдали болючого удару по нашій енергосистемі, тому стабільне її функціонування залежить від кожного з нас.
 Просимо дослухатися до цих рекомендацій:
  •  Підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та підпорядкування, мешканцям Хмельницької області обмежити споживання електроенергії з 07.00 до 23.00 години у період з 20 по 24 жовтня.
  •  Органам місцевого самоврядування вжити заходів для обмеження зовнішнього вуличного освітлення, відключити сітілайти та рекламні щити, освітлення фасадів, білбордів, стел АЗС та обмежити роботу міського електротранспорту з 20 по 24 жовтня.
  •  Ці заходи допоможуть нам запобігти необхідності планових відключень електроенергії.
Разом все здолаємо!