Начальник Хмельницької районної військової адміністрації  Анатолій Катеренчук передали державні нагороди родинам наших захисників

Начальник Хмельницької районної військової адміністрації  Анатолій Катеренчук, спільно з представником Хмельницького районного ТЦК та СП Олександром Мельником передали державні нагороди родинам наших захисників.
Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня ( посмертно) нагороджено:
– Антонюка Василя Миколайовича – жителя Старокостянтинівської територіальної громади;
– Курпаченка Андрія Вікторовича – жителя Старокостянтинівської громади;
– Гаврилюка Івана Андрійовича – – жителя Красилівської громади;
– Комарова Ярослава Олександровича – жителя Заслучненської громади.
Ці Герої без вагань стали на захист Батьківщини від російських окупантів та віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Жодна нагорода не полегшить біль втрати рідної людини, але вони є свідченням мужності і відваги наших воїнів.
Вічна пам’ять нашим полеглим Героям!
Слава нашим воїнам, які боронять нашу землю!
На зображенні може бути: 5 людей
На зображенні може бути: 4 людини, квітка та текст «BE TIFUL»
На зображенні може бути: 3 людини, лікарня та текст
На зображенні може бути: 3 людини та люди займаються бойовими мистецтвами