Начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук відвідав Деражнянську громаду

Начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук, протягом останніх кількох днів, з метою ознайомлення, відвідував громади Хмельницького району, так як спільно з їх керівниками необхідно злагоджено працювати та обєднати зусилля задля забезпечення надійного тилу, особливо у військовий час.

Значна увага сьогодні приділяється створенню належних медичних умов як для переселенців так і жителів громад. Відтак від учора у Хмельницькому районі розпочав свою діяльність Червоний хрест України.

Першою, куди завітала мобільна бригада, стала Деражнянська міська територіальна громада. Люди безкоштовно мали змогу пройти медичне обстеження, отримати ліки та консультацію спеціалістів. Такі заходи відбуватимуться систематично і в інших громадах району.

Анатолій Катеренчук подякував кожному, хто не стоїть осторонь та спільними зусиллями наближає перемогу.