Начальник Хмельницької РВА здійснив виїзний прийом громадян у Старосинявській територіальній громаді

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, 19 липня, начальником Хмельницької РВА, Анатолієм Катеренчуком, проведено особистий виїзний прийом громадян у Старосинявській територіальній громаді.

Разом з начальником районної адміністрації участь у виїзному прийомі взяли  Оксана Москалюк, начальник управління соціального захисту населення РВА, Інна Ратушняк, начальник відділу діловодства та контролю, Діана Мельник, головний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації та  Віталій Здебський, селищний голова.

Немає опису.

Під час прийому громадян порушувалися питання роботи депутатського корпусу селищної ради, допомога на дороговартісне лікування, питання соціального характеру.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, начальник  райдержадміністрації взяв під особистий контроль та надав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.

Немає опису.