Нагальні питання мешканців громади розглянули під час виїзного прийому громадян начальника Хмельницької райдержадміністрації Анатолія Катеренчука

Начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук,  разом із  начальником управління соціального захисту населення Оксаною Москалюк, начальником відділу діловодства та контролю Інною Ратушняк,  головним спеціалістом юридичного відділу Діаною Мельник, провели виїзний прийом громадян у Красилівській міській територіальній громаді.

Прийом відбувся за участі міського голови Неоніли Островської.

Звернення місцевих жителів стосувались ремонту дорожнього покриття населених пунктів, реконструкція очисних споруд, встановлення меж адміністративно-територіальної одиниці Красилівської громади, виготовлення документації на технічні споруди, а також питання щодо гуманітарної допомоги для ВПО та потреб військовослужбовців.

У ході прийому громадяни отримали роз’яснення, щодо порушених питань, та більшість із них залишилися на контролі.

За результатами виїзного прийому громадян очільник районну надав рекомендації та доручення структурним підрозділам адміністрації щодо вирішення порушених питань.

Виїзні прийоми надалі будуть проводитись відповідно до графіка по усіх  територіальних громадах районну.