Обласна рада в електронній торговій системі України проводить продаж об’єктів малої приватизації

ОГОЛОШЕННЯ

Хмельницька обласна рада в електронній торговій системі України у травні 2023 року проводить продаж на аукціоні з умовами таких об’єктів малої приватизації:

1. Нежитлова будівля, контора та гараж на 3 місця, загальна площа 186,9 кв.м та майно невід’ємне від об’єкта: асфальтний майданчик – 1100 кв.м, благоустрій – 70 кв.м, розвантажувальна естакада – 3000 кв.м, вага РС – 30. Знаходиться за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Щиборівка, вул. Залізнична, 18 та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники». Стартова ціна об’єкта становить 769773,0 грн. Інформаційне повідомлення.
  2. Паливний склад, загальна площа 319,0 кв.м та майно невід’ємне від об’єкта: асфальтований майданчик – 600 кв.м, майданчик для розвантаження палива – 3000 кв.м, огорожа залізобетонна – 110 п.м, під’їзна колія з естакадою – 261 п.м. Знаходиться за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район,  смт Ярмолинці, вул. Залізнична, буд. 4 та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники». Стартова ціна об’єкта становить 696838,0 грн. Інформаційне повідомлення.

Дата проведення перших аукціонів: 12 травня 2023 року.