Обмін ламп — тепер це можна зробити в усіх містах та селищах міського типу по всій країні

Раніше обміняти старі лампи розжарювання на енергоощадні LED-лампи можна було лише в обласних центрах, Кривому Розі та Покровську.
 Важливо:
У Дніпропетровській та Донецькій областях послуга запрацює з 9 лютого. До кінця лютого лампи отримають навіть найменші села.
Які результати першого етапу запуску програми?
Українці вже обміняли майже 1,5 млн старих ламп на нові.

Як можна обміняти лампи?
Існує два доступні способи: через застосунок Дія та на Укрпошті. Детальніше — в інфографіці за посиланням: https://cutt.ly/W9TAsIC
Хто зможе брати участь в обміні?
Кожен повнолітній громадянин України.
Чому варто обміняти лампи?
7-10% — саме на стільки знизиться споживання електроенергії в моменти пікового навантаження на українську енергосистему. Станеться це за умови масової заміни старих ламп на енергоощадні.
Програма реалізується Міністерством економіки, Міністерство цифрової трансформації України та Укрпошта за підтримки European Union in Ukraine.