Олексій Чернишов: Українські громади — це каркас нашого спротиву та стійкості

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов взяв участь у IX Всеукраїнському Форумі місцевого самоврядування.

«Українські громади — це каркас нашого спротиву та стійкості. Своєю рішучістю, згуртованістю та дієвістю вони демонструють усьому світові силу української місцевої влади. Хтось допомагає нашим Збройним силам стримувати ворога на фронті, хтось підтримує тил, хтось відновлює життєдіяльність після деокупації. Тепер українські громади тісно переплетені між собою новими адміністративними, логістичними та економічними зв’язками. Але головне — це наші нові людські зв’язки, які щодня стають міцнішими та покращують нашу взаємодію», — зазначив Олексій Чернишов.

Також Олексій Чернишов наголосив на важливості обміну досвідом про роботу органів влади з внутрішньо переміщеними особами, відкриття центрів для переселенців, налагодження співпраці з європейськими містами, міжнародними фондами, про реалізацію проектів відбудови та відновлення.

«Упевнений — сьогоднішній Форум дасть можливість поділитися успішним досвідом роботи органів влади з внутрішньо переміщеними особами, відкриття центрів для переселенців, розгортання модульних містечок, роботу гуманітарних штабів, створення хабів психологічної допомоги, надання соціальної та медичної допомоги, підтримку ветеранів та їхніх сімей, допомогу підприємцям», — наголосив Олексій Чернишов.

Міністр розвитку громад і територій подякував організаторам Форуму за проведення важливого заходу та побажав учасникам форуму плідних дискусій та корисного досвіду.

«Радий, що громади продовжують спільно будувати наше майбутнє!» — підсумував Міністр.

Нагадаємо, раніше Міністерство розвитку громад та територій України та Програма розвитку ООН підписали

Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво щодо посилення спроможності органів місцевого самоврядування у зборі інформації про пошкодження та оцінці руйнувань, завданих збройною агресією рф.

                                                                                           Джерело: Урядовий Портал