Освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз»

Громадська організація “Рада жінок Донеччини” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету створили навчальний курс “Життєстійкість молоді в умовах криз” про те, як успішно долати наслідки життєвих криз.

Через кризи, які спричиняють хронічний стрес, у багатьох молодих людей виникають труднощі з концентрацією, спілкуванням, навчанням та роботою.

Тому все більш затребуваними стають навички та вміння, що допомагають зберегти власну продуктивність в умовах хаосу, тобто життєстійкість.

Матеріали курсу розроблені провідними викладачами, дослідниками, практикуючими психологами з Українського католицького університету та Маріупольського державного університету, а також запрошеними експертами.

Фахівці пропонують об’ємний погляд на явища кризи і стресу, методи самозарадності та піклування про своє психічне здоров’я.

Безкоштовний курс “Життєстійкість молоді в умовах криз” складається із 10 модулів у форматі відеолекцій, практичних порад та вправ для самостійного виконання. Загальна тривалість навчання складе близько 90 годин. Після закінчення курсу учасники зможуть отримати сертифікати. Курс можна використовувати як дисципліну вільного вибору під час отримання вищої освіти.

Мета освітнього онлайн-курсу – допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загрозі значних стресів в умовах повномасштабної війни.

Освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» розміщено на платформі «Prometheus» у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Курс є безоплатним, після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.

Освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» дає відповіді на такі питання:

– як керувати своїм станом під час травматичних подій;

– як надавати психологічну допомогу собі та іншим;

– як аналізувати власні ресурси та планувати їх відновлення, коли це потрібно;

– що потрібно, щоб впевнено комунікувати з близькими, друзями під час навчання та роботи у стресових ситуаціях;

– яким чином можна повертати собі відчуття контролю над власним життям.