Передали державні нагороди (посмертно) родинам захисників Старосинявської громади

За дорученням, Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької РВА,  Віктор Паламарчук перший заступник разом із Олександром Мельником представником Хмельницького районного ТЦК та СП передали державні нагороди родинам наших захисників.
Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Старосинявської територіальної громади:
  •  Хміля Павла Степановича
  •  Камінного Миколу Миколайовича
  •  Гашинського Андрія Дмитровича
  •  Мороза Миколу Миколайовича
Ці герої стояли на смерть за кожного з нас, за те, щоб майбутні покоління мали гідне життя в незалежній Україні та робили Україну кращою. Сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.
Вічна пам’ять нашим полеглим Героям!