Передали державні нагороди родинам військових

За дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької районної військової адміністрації, заступниця Заряна Попадіна разом із представником Хмельницького районного ТЦК та СП передали державні нагороди родинам наших полеглих Захисників.
Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня ( посмертно) нагороджено військовослужбовця Антонінської громади:
🕯Солдата Риженко Андрія Анатолійовича
Військовослужбовця Теофіпольської громади:
🕯Солдата Мурадова Тарієла Фазіла Огли
Також нагороджено медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ» (посмертно) військовослужбовця Красилівської громади:
🕯Старшого солдата Гончара Олександра Олександровича
«Подвиги Героїв неоціненні…Кожна з цих державних нагород є свідченням їхньої самовідданої боротьби за свободу та незалежність України. Вічна пам’ять нашим захисникам. Сил та терпіння рідним полеглих воїнів» – зазначила Заряна Попадіна.