Передали державні нагороди родинам загиблих Героїв

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, разом із представником Хмельницького районного ТЦК та СП Олександром Мельником передали державні нагороди за відвагу та жертовність у служінні Батьківщині рідним загиблих Героїв.
Відтак, відповідно до Указів Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, а також за вірність військовій присязі, Орденом за мужність ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
  •  Солдата Шулепова Руслана Олександровича з Гвардійської громади;
  •  Солдата Ломовцева Анатолія Олександровича з Лісовогриневецької громади;
  •  Солдата Шимкова Павла Анатолійовича з Розсошанської громади
Вклоняємося перед мужнім подвигом воїнів, що віддали свої життя заради нашого світлого майбутнього у вільній країні. Їхня самопожертва є прикладом відданості та великого патріотизму.
Дуже важко підібрати слова та дивитись в очі батькам, котрі втратили своїх синів. Щирі співчуття рідним та безмежна вдячність за виховання Героїв.
Вічна пам’ять полеглим Захисникам!