Передали державні нагороди родинам захисників

За дорученням Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької районної військової адміністрації, заступниця Заряна Попадіна із представником Хмельницького районного ТЦК та СП Олександром Мельником та головами територіальних громад Хмельницького району передали державні нагороди родинам наших захисників.

Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня ( посмертно) нагороджено військовослужбовців Летичівської громади:

• Солдата Варченка Олексія Михайловича
  • Солдата Горбунова Олександра Євгеновича
  • Лейтенанта Антонюка Юрія Юрійовича – нагороджено Орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно)
  • Рядового Юрковського Анатолія Павловича(зник безвісти) нагороджено нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест»

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня ( посмертно) нагороджено військовослужбовців Вовковинецької громади:

• Солдата Радзієвського Анатолія Олександровича
  • Солдата Монастирського Миколу Володимировича

Військовослужбовців Деражнянської громади:

• Солдата Вапняра Віталія Вікторовича
  • Солдата Маця Сергія Віталійовича
  • Молодшого сержанта Драгонюка Мирослава Любомировича – Орденом “За мужність” ІІ ступеня ( посмертно)

«Ніхто і ніколи не зможе знайти слова, аби втамувати біль, який відчувають рідні наших загиблих Героїв. Хлопці до останнього подиху захищали свою Батьківщину від агресії російських окупантів. Їхня самопожертва є прикладом вірності та великого патріотизму. А пам’ять про них житиме вічно у наших серцях та спогадах. Герої не вмирають. Вони продовжують нести службу у батальйоні Небесного війська» – зазначила Заряна Попадіна.

Летичівська громада

Вовковинецька громада