Підписали Меморандум про партнерство та співробітництво між Хмельницькою районною військовою адміністрацією і громадською організацією «Територія добра Поділля»

Зробили ще один крок до покращення надання послуг для наших ветеранів та членів їх родин!
Завдяки тісній співпраці ми зможемо налагодити ефективну комунікацію та координацію дій, аби максимально використати усі можливості, задля надання допомоги нашим захисникам та їх сім’ям.
Сьогодні підтримка ветеранів має бути одним із пріоритетних напрямків у суспільстві. Це не лише наш обов’язок, це ще своєрідна інвестиція у майбутнє. Адже коли ми піклуємось про тих, хто без вагань став на захист нашої держави, ми будуємо справедливе та гуманне суспільство.
Працюємо на результат! Разом до Перемоги, друзі! Все буде Україна!