Підписали Меморандум про партнерство та співробітництво

Підписали Меморандум про партнерство та співробітництво між Хмельницькою районною військовою адміністрацією і громадською організацією «Волонтерська мрія»
Підписання даного документу сприятиме всебічній співпраці та об’єднанню зусиль, щодо забезпечення полегшення соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх родин, а також надання їм належної психоемоційної та фізичної реабілітації.
Розуміємо, що без належних умов, жоден ветеран не зможе відчувати себе повноцінним членом суспільства після повернення до цивільного життя.
“Тому, ми завжди налаштовані на співпрацю з усіма, хто спрямовує свою роботу на допомогу та підтримку наших військовослужбовців, створює умови для надаючи якісних послуг у вирішенні всіх наболілих питань. Шляхом підписання Меморандуму вкотре підтверджуємо свою згуртованість та єдність у цей важкий для кожного час.
Дякую за довіру та готовність до спільної роботи! Разом до Перемоги! Все буде Україна!” – зазначив Анатолій Катеренчук.