Підписано Меморандум про співпрацю

Сьогодні, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації підписав Меморандум про співпрацю між Хмельницькою районною військовою адміністрацією, Хмельницькою обласною військовою адміністрацією, приватним підприємством «Хмельницький міський патологоанатомічний центр» та між комунальним підприємством « Хмельницька міська лікарня» Хмельницької міської ради.
У заході взяли участь Інна Пікало, начальниця відділу підтримки ветеранів та членів їх сімей та Діана Мельник начальниця юридичного відділу Хмельницької РВА.
Документ передбачає співробітництво шляхом об’єднання спільних зусиль для реалізації усіх необхідних заходів щодо супроводження та зберігання тіл військовослужбовців, загиблих у зоні бойових дій. Окрім того, співпраця буде спрямована й на обмін потрібними ресурсами, щоб максимально забезпечити перевезення та поховання загиблих бійців.
Налагодження співпраці між військовими адміністраціями та медичними установами допоможе забезпечити не лише безпечне перевезення тіл, але й надати всебічну підтримку сім’ям загиблих.