Кабінет Міністрів України під час засідання 10 березня затвердив перший етап розподілу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення своїх повноважень, фінансування зарплат і оплату комунальних послуг у розмірі понад 10,2 млрд грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Відповідні кошти допоможуть громадам збалансувати фінансовий стан місцевих бюджетів, зважаючи на кількість внутрішньо переміщених осіб, та підтримають ті громади, які зазнали негативного впливу від повномасштабної російської агресії», — зазначив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, кошти передбачені для 17 областей і 853 громади. Другий етап розподілу дотації місцевим бюджетам здійснюватиметься щоквартально.

Денис Шмигаль: Понад 10,2 млрд грн підтримки отримають області й громади на здійснення своїх повноважень