Відповідно до Закону України «Про особливості надання електронних публічних послуг» від 15.07.2022 № 1689-IX та постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 509
Портал «Дія» впровадив пілотний проект для Сервісів Мін’юсту з Реєстрації речових прав онлайн.
Це значно спрощує для фізичних осіб процес державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, що виникло та зареєстроване в установленому законом порядку до 01 січня 2013 року, до запровадження Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у 2013 році.
Подання заяви через портал «Дія» займе до 10 хвилин та реєстрація відбудеться до 5 робочих днів.
За інформацією Хмельницької регіональної філії ДП «НАІС», станом на сьогодні, вже підключено такі БТІ:
– Комунальне підприємство Волочиське бюро технічної інвентаризації Волочиської міської ради;
– Комунальне підприємство Городоцької міської ради «Городоцьке бюро технічної інвентаризації»;
– Комунальне підприємство «Деражнянське міське бюро технічної інвентаризації»;
– Комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Інвентарбюро»;
– Хмельницьке бюро технічної інвентаризації;
– Комунальне підприємство «Ярмолинецьке бюро технічної інвентаризації» Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області;
– Виконавчий комітет Славутської міської ради (передано повноваження та документи, у зв’язку із ліквідацією БТІ).
Крім того, комунальне підприємство «Ізяславське міське бюро технічної інвентаризації» Ізяславської міської ради та комунальне підприємство «Кам’янець-Подільське міжміське бюро технічної інвентаризації» також подали відповідні документи та очікують на їх розгляд.