Поїздка на схід: вкотре відвідали передові позиції наших військових

Представники обласної та районної адміністрації вкотре відвідали передові позиції наших військових.
Днями делегація від Хмельниччини у складі начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука, заступника директора Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОВА Костянтина Дєтковського, Амбасадора БФ «Захисти Хмельниччину» Олександра Педана та волонтерів відвідали передові позиції наших захисників у Харківській та Донецькій області.
Спільно з БО «Захисти Хмельниччину» вони передали військовим три автомобілі, 4 генератори, тепловізор, обладнання для ремонту авто, необхідні господарські товари та продукти харчування.
Щиро дякуємо нашим хлопцям і дівчатам, які сьогодні мужньо та стійко боронять Україну від російської навали. Бажаємо їм сили та наснаги в боротьбі з ворогом та найшвидшого повернення додому з Перемогою.
Працюємо далі! Перемога обов’язково буде за нами!