Програма «Траєкторія» — навчання для ветеранів основ для започаткування й розвитку власної справи.

Національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» призначена для ветеранів, військових та їхніх дружин чи чоловіків.
Головною метою «Траєкторії» є надання підприємцям-початківцям базових знання, практичних поради та фінансової підтримки для започаткування й розвитку власної справи.
За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи.
Дедлайн подання заявок — 16 червня 23:59.
При відборі заявок пріоритет матимуть бізнеси, що виробляють кухонний інвентар, метал для кухні, текстиль, рушники, одяг, аксесуари, іграшки, товари з пластику, та швейні підприємства. Однак ви можете спробувати свої сили, навіть якщо ваша діяльність не входить у перелік пріоритетних галузей.
Як буде проходити навчання?
 Навчання проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну й практичну частину. Під час першого теоретичного етапу учасники відвідають вебінар з розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом. На другому практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від експертів.
Форма аплікації та деталі участі за посиланням https://trayektoriya.business/
Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа Аврора Мультимаркет. Національний проєкт втілюється за підтримки Міністерство цифрової трансформації України, Мінветеранів і
Офіс з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Уряду Швеції, Український ветеранський фонд.