Програма Життєстійкості: залучено 143 громади!

Бути поряд, стати надійною опорою, допомогти кожному, хто цього потребує – усе це ставить на меті наша пілотна Програма життєстійкості.
До неї долучилися вже 143 громади – у кожній з яких зʼявляються Центри життєстійкості. Там безкоштовно можна отримати професійну допомогу, підтримку та навчитися давати раду зі стресами і складними обставинами.
Нещодавно до Програми долучилися Сумщина й Кіровоградщина. Лідерами за кількістю таких просторів є Київщина та Івано-Франківщина.
Ми прагнемо, щоб кожен мешканець кожної громади мав доступ до такого Центру і міг звернутися туди із будь-яким своїм запитом й безоплатно отримати:
☛ соціальні послуги;
☛ психологічну допомогу;
☛ індивідуальні консультації, групові тренінги та заняття;
☛ участь у волонтерських ініціативах, щоби бути корисним своїй громаді.
Більше про те, як працюють Центри життєстійкості і як громаді долучитися до Програми – читайте на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23582.html
Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.