Проведено засідання комісії щодо розгляду заяв осіб з інвалідністю, членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), внутрішньо переміщених осіб, що захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації

Проведено засідання комісії щодо розгляду заяв осіб з інвалідністю, членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), внутрішньо переміщених осіб, що захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації.

За дорученням Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької РВА, засідання провела Заряна Попадіна заступниця голови та Оксана Москалюк начальниця  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, за участю представників структурних підрозділів адміністрації та громадських організацій, які є членами комісії.

Комісією розглянуто заяву з відповідними документами осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, що брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, відповідно до Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719.

Комісією прийнято рішення щодо призначення двом заявникам грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.