Реінтеграційна програма “Кіберзахисники” для ветеранів та ветеранок у галузі кібербезпеки

Фонд цивільних досліджень та розвитку США за підтримки U.S. Department of State спільно з Мінветеранів та Національним координаційним центром кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України організовує реінтеграційну програму «Кіберзахисники»

Програма покликана створити умови для здобуття ветеранами необхідних навичок та знань для успішної кар’єри в галузі кібербезпеки.

Головна мета – створити умови для здобуття ветеранами необхідних навичок та знань для успішної кар’єри в галузі кібербезпеки. Ініціатива передбачає комплексне навчання з кіберзахисту та кібероборони, а також підтримку у працевлаштуванні в державному секторі або можливість працювати в інституціях сектору кібербезпеки України.

Програма пропонує:

  • навчання від провідної української компанії з кібербезпеки Cyber Unit Technologies у сфері аналітики, OSINT, аудиту та пентесту;
  • поглиблення знань англійської мови у школі British Council Ukraine;
  • кар’єрне консультування від платформи з працевлаштування та рекрутингової агенції Lobby X;
  • психосоціальну підтримку, щоб учасники могли успішно реінтегруватися в суспільство після повернення з війни.

Долучитись до програми можуть ветерани та ветеранки України, які є демобілізовані та мають відповідний документ, що підтверджує цей статус (чий стан здоров’я дозволяє ефективно навчатися онлайн та/або офлайн 4 години щоденно).

Дедлайн подання заявки на участь: 22 лютого 2024 року.

Навчання розпочинається 04 березня 2024 року та триватиме чотири місяці.

Навчання проходитиме в онлайн та офлайн форматі.

Детальніше про умови участі та реєстрацію за посиланням.

Джерело: Український ветеранський фонд