Робоча поїздка до Заслучненської територіальної громади

Начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук, в рамках робочої поїздки відвідав Заслучненську територіальну громау,  разом із  начальником управління соціального захисту населення Оксаною Москалюк, начальником відділу діловодства та контролю Інною Ратушняк,  головним спеціалістом юридичного відділу Діаною Мельник, головою громади Анатолієм Розумним обговорили ряд важливих для мешканців громади питань.

Особлива увага приділяється водопостачанню в населиних пунктах, потреба у виготовленні проекту будівництва водогону. Гостро стоїть питання капітального ремонту автомобільних доріг місцевого значення. Відновлення вуличного освітлення в населених пунктах, оптимізація освітніх закладів, нестача шкільних автобусів.

Також опікуються переселенцями, яких в громаді близько 130 осіб, з різних регіонів України, які проживають у приватних будинках місцевого населення.