Робочі поїздки тривають. Анатолій Катеренчук відвідав Вовковинецьку територіальну громаду

Впродовж тижня тривають  робочі поїздки до громад району начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука та першого заступника Віктора Паламарчука. Відвідали Вовковинецьку територіальну громаду де зустрілися з головою громади Сергієм Волковинським, який розповів, що громада створена у 2017 році, створено 6 старостинських округів, до складу громади входить 21 населений пункт, чисельність населення більше шести тисяч. На території громади функціонують 6 навчальних закладів, дев’ять закладів культури, чотири ФАПи та дві амбулаторії, ЦНАП. Основне наповнення бюджету, це податок з обробітку землі.

З головою громади обговорили ряд робочих питань, зокрема: початок навчального року та опалювального періоду, довіз учнів до навчальних закладів, оглянули наявні бомбосховища, які є і відповідають вимогам та готові до початку навчального року.  Також звернули увагу на проблемні питання які є в громаді, зокрема забезпечення населення якісною питною водою, проведення водогону по населених пунктах громади, поточний ремонт доріг, реконструкція вуличного освітлення.

Громада активно долучається до волонтерської роботи, всіма силами допомагають хлопцям на передовій.

Також опікуються переселенцями, яких в громаді близько 400 осіб, з різних регіонів України.