Робота з тестовою компʼютерною програмою на НМТ

  •  Учасник НМТ виконуватиме роботу над тестом на комп’ютері, в якому встановлена спеціальна тестова програма.
  • Перед початком роботи ​​перевірте, чи зручно для комфортного користування розташований персональний комп’ютер на вашому робочому місці.
  • Якщо вам потрібно змінити масштаб сторінки на екрані, скористайтеся комбінаціями клавіш «Ctrl + [+]» або утримуйте клавішу «Ctrl» та обертайте колесо миші до себе або від себе.
Алгоритм роботи з програмою
✅На виконання завдань тесту відведено 180 хв.
✅ Ви можете самостійно розподіляти час між предметами.
✅Після натискання на кнопку «Розпочати роботу над тестом» у правому верхньому куті екрана з’явиться таймер відліку часу, який показуватиме, скільки часу залишилося до завершення роботи над тестом.
✅ Розпочати роботу ви можете з будь-якого предмета. Переходячи від одного предмета до іншого, уважно читайте спливаючі на екрані повідомлення щодо кількості наданих вами відповідей.
✅ Повернутися до виконання завдань окремого предмета і надати та зберегти відповідь можна протягом усього часу, відведеного на тестування.
✅ Для зарахування відповіді на завдання ви маєте натиснути на кнопку «Зберегти відповідь».
✅ Для виправлення відповіді ви можете вибрати інший варіант та повторно натиснути на кнопку «Зберегти відповідь» ― у такому разі буде зараховано останню збережену вами відповідь.
✅ На боковій панелі, розташованій у верхньому правому куті екрана, будуть відображені опрацьовані вами відповіді.
✅ Будьте уважні. Після натискання на кнопку «Так, завершити роботу» буде зараховано тільки збережені відповіді, повернутися до завдань буде неможливо.
✅ Стежте за вказівками, які з’являються на моніторі комп’ютера. Ознайомтеся з інформацією в спливаючому повідомленні про кількість опрацьованих вами завдань із кожного предмета.
✅ Якщо бажаєте завершити роботу – підтвердьте своє рішення.
На зображенні може бути: 1 особа, навчається та текст