Розширено можливості державної програми протезування

Учасники бойових дій зможуть отримати протез підвищеної функціональності без здійснення первинного протезування механічним протезом.
Відповідні зміни до Постанови №518 сьогодні підтримав Кабмін.
Що це означає?
Протези підвищеної функціональності – виготовлені під індивідуальні потреби людини, вони мають покращені антропологічні, ергономічні та косметичні характеристики.
Такі протези допомагають учасникам бойових дій виконувати фізичну роботу з підвищеними навантаженнями та вести активний спосіб життя.
Головною умовою для встановлення протезу підвищеної функціональності верхніх кінцівок стане наявність відповідних показань, підтверджених довідкою лікарсько-консультативної комісії або рішенням військово-лікарської комісії.
“Наша ціль – дати людині, якій потрібне протезування, можливості для того, щоби вона якнайшвидше пройшла процес реабілітації і відновила свою функціональність. А також була повноцінно включена в соціальне життя, реалізовувала себе та була економічно самостійною. Як показує реальність, з протезом можна їздити на авто, займатися спортом, підійматися в гори і робити багато інших звичних речей. Тож ми зі сторони держави робимо усе, аби якісний протез був доступний тим, хто його потребує”, – зазначила міністерка соцполітики Оксана Жолнович.
Про алгоритм отримання протеза читайте за посиланням https://1ll.ink/owfh6.