Рятувальники Хмельниччини нагадали громадянам правила пожежної безпеки під час відпочинку в екосистемах

12 вересня рятувальники Хмельницького районного управління провели інформаційно-роз’янювальний рейд в природніх екосистемах на території Гвардійської територіальної громади.
Під час рейду фахівці ДСНС звернулися до людей із застереженням щодо неухильного дотримання вимог пожежної безпеки, особливо під час перебування в лісопаркових зонах. Адже лише свідоме ставлення громади до питань пожежної безпеки дозволить попередити лихо та зберегти цілісність екосистеми. Окремо вогнеборці наголосили на забороні спалювання на території сільгоспугідь та приватних господарств сухостою та сміття.
Особливу увагу рятувальники звернули на дії під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
Під час рейду громадяни отримали інформаційні пам’ятки, експрес-інформації Служби порятунку Хмельниччини щодо ситуації з пожежами в природних екосистемах.