Рятувальники Хмельниччини наголошують громадянам на протипожежних правилах в побуті

18 травня рятувальники Хмельницького районного управління провели відпрацювання житлового сектору, щодо дотримання правил в побуті, забороні спалювання сухої рослинності та безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами.
Захід мав на меті нагадати населенню протипожежні правила, яких слід дотримуватись у побуті та на відкритій території, аби не спровокувати пожежі.
Під час подвірних обходів рятувальники нагадали жителям вимоги пожежної безпеки у побуті та під час господарювання на відкритих територіях і присадибних ділянках. Також вогнеборці закликали людей не вдаватися до спалювання сміття та сухої рослинності й поінформували про відповідальність за такі дії відповідно до чинного законодавства.
Особливу увагу рятувальники наголосили на правилах при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Під час інструктажів рятувальники вручили кожному співрозмовнику друковані матеріали з переліком правил безпечного господарювання.