Рятувальники Хмельниччини попереджають громадян про небезпеку перебування на льоду

19 січня працівники Хмельницького районного управління здійснили чергові профілактичні рейди щодо недопущення загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період. Рятувальники нагадали громадянам про небезпеку виходу на кригу, адже присутні коливання температурних показників. Фахівці ДСНС нагадали людям правила, яких слід дотримуватись, аби не наражати себе на небезпеку, та розповіли, як врятуватись, якщо лід під ногами проломився, і як надати допомогу тому, хто опинився у крижаній воді.
Шановні подоляни! Державна служба з надзвичайних ситуацій вкотре переконливо закликає не виходити на тонку кригу, особливо у відлигу, – це небезпечно! Не залишайте без нагляду дітей і навчайте малечу безпечній поведінці.