Рятувальники Хмельниччини  попереджають населення про небезпеку необережності на воді

З метою запобігання загибелі людей на воді, 24 червня представники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили профілактичні рейди місцями відпочинку громадян на водних об’єктах на території Хмельницького району.

Під час заходів ДСНСівці провели з громадянами роз’яснювальні бесіди на тему безпеки на воді. Спілкуючись з відпочивальниками, надзвичайники пояснили, які наслідки можуть бути внаслідок недотримання правил безпечної поведінки на воді. Особливо ДСНСівці наголосили на тому, що варто з відповідальністю підходити до вибору місця для купання та застерегли людей від необдуманих вчинків.

Для кращого засвоєння інформації, рятувальники вручили всім співрозмовникам листівки з відповідними правилами та застереженнями.