Рятувальники Хмельниччини провели профілактичні рейди на водоймах району

Запобігаючи травмуванню та загибелі громадян на зимових водоймах, фахівці ДСНС продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу. Так, 12 лютого рятувальники Хмельницького районного управління здійснили профілактичні рейди на водоймах Хмельницького району.
Співробітники Служби порятунку роз’яснили людям правила безпечного відпочинку на зимовій водоймі, зокрема, говорили про надання допомоги потерпілим та порядок дій у разі переохолодження. Особливу увагу звернули на те, якою має бути безпечна крига – товщиною від 7 см, синюватого або зеленкуватого відтінку, а її міцність слід перевіряти палицею, але ні в якому разі не ногою.
Рятувальники вручили співрозмовникам пам’ятки із переліком заходів безпеки та порад, як діяти, якщо провалився під кригу.