Рятувальники Хмельниччини відпрацювали житловий сектор громадян

21 грудня фахівцями Служби порятунку проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з жителями Хмельницького району.
Під час заходу надзвичайники звернули увагу населення на утриманні в безпечному протипожежному стані приладів опалення й електромереж, недопустимості використання саморобних або несертифікованих електрообігрівачів. Також рятувальники нагадали громадянам основні правила поведінки в разі виникнення пожежі та виявлення вибухонебезпечних й підозрілих предметів. Крім того, наголосили батькам про небезпеку дитячого травматизму внаслідок залишення малечі без відповідного нагляду.
Для більш детального ознайомлення з цими правилами рятувальники вручили громадянам тематичні пам’ятки й листівки.