Рятувальники Хмельниччини застерігають громадян про небезпеку, яку приховує тонка крига

16 січня рятувальники Хмельницького районного управління провели рейди поблизу місцевих водойм Хмельницького району.

Мешканцям вкотре нагадали основні правила безпечної поведінки, зазначивши, що у разі різкого потепління категорично забороняється виходити на лід. Адже крига на водоймах не надто міцна і у будь-який момент може проломитися під ногами. Усім, з ким довелося поспілкуватись, працівники ДСНС вручили тематичні листівки із застереженнями та провели інструктаж з питань дотримання безпечної поведінки на кризі.

Якщо ви стали свідком нещасного випадку на льоду, одразу телефонуйте в Службу порятунку «101».

Дотримуйтесь порад та не наражайте себе на небезпеку.