Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з населенням

Рятувальники Хмельницького районного управління провели профілактичні бесіди серед мешканців Теофіпольської територіальної громади, з метою зниження кількості пожеж та нещасних випадків.
Вогнеборці нагадали людям основні правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватися у побуті. Закликали не користуватись вдома несправною електромережею, не використовувати пошкоджені та саморобні електричні прилади. Звернули увагу, що зовсім не можна залишати наодинці маленьких дітей. Без нагляду дорослих, малеча може безконтрольно бавитись, наприклад, із сірниками та знайти ще безліч небезпечних занять.
Користуючись нагодою, фахівці ДСНС України наголосили про порядок дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів та діям у разі оголошення сигналу “Повітряна тривога”.
Наостанок роздали всім громадянам інформаційні листівки на відповідну тематику.