Сьогодні свою славну річницю відзначає одне з міст Хмельницького району – Старокостянтинову 814 років.

За дорученням Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької РВА, участь в урочистих заходах з нагоди Дня міста взяв перший заступник Віктор Паламарчук.
На зображенні може бути: 2 людини
Шановні жителі славного міста Старокостянтинів! Дозвольте мені від імені очільника району привітати вас із вашим святом. Безсумнівно, для кожного з вас- це найкраще місце на землі. Хтось здійснив тут свою найзаповітнішу мрію, хтось закохався та створив сім’ю, хтось досягнув неймовірного успіху в своїй сфері, когось привела сюди доля. Але усіх вас об’єднує одне- любов до рідного краю. Старокостянтинів має чим пишатись, однак усі здобутки та надбання вашого славного міста- це ваша щоденна, важка, клопітка праця. Ви першими прийняли на себе удар під час повномасштабного вторгнення, і на жаль далі потерпаєте від постійних ворожих обстрілів. Тож сьогодні, хочеться вам побажати міцного здоров’я, наснаги, мирного неба та незламної віри в нашу Перемогу! Зі святом” – зазначив під час урочистостей Віктор Паламарчук.
На зображенні може бути: 6 людей
На зображенні може бути: 2 людини
На зображенні може бути: 4 людини
На зображенні може бути: 5 людей та текст