Наша історія боротьби за незалежність України доводить усім, що волонтерство – це стовідсотково покликання, прагнення людей зробити світ кращим, допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.
В Україні волонтерський рух став справді унікальним явищем.
Для добрих справ не потрібно особливого моменту, адже ваше життя – це і є той момент, коли проявляються усі гарні риси та якості, а долучення до волонтерського руху – це можливість реалізуватися у боротьбі за волю та незалежність на стороні добра.
Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме.
Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!
З нагоди Міжнародного дня волонтера, за дорученням начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації, передав Подяки колективам благодійних організацій «Розвиток Нації» та «Віра Нації»
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318453269_482195034003947_4916349125348762217_n.jpg)
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318462716_482195000670617_8987464799934423187_n.jpg)
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318508699_482194920670625_3512435417150905373_n.jpg)