Спільна нарада лісівників та рятувальників, щодо визначення першочергових заходів та вчасного попередження пожеж в екосистемах, відбулась на базі одного із лісових господарств Хмельницького району. За моїм дорученням участь у ній взяв мій перший заступник Володимир Коваль.

Станом на сьогодні на території області зареєстровано понад 1000 пожеж, половина з яких – це пожежі в екосистемах. Також проблемним питанням залишається неконтрольоване спалювання сухої рослинності. Відтак має бути налагоджена інформаційно – роз’яснювальна робота та ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з населенням.

Ще одним, вкрай важливим питанням порядку денного, було доведення нових вимог Кабміну, прийнятих 20 травня.

Зокрема:

– Визначено проведення обмежувальних протипожежних заходів в лісах,

– встановлено нові норми накопичення пунктів зосередження пожежного інвентарю в лісогосподарських підприємствах, – визначено радіуси обслуговування площ лісового фонду пожежними станціями

Бажаю усім злагодженої та ефективної роботи. Вперед до перемоги! Все буде України!