Триває 3 етап змагань Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» Шкільні ігри!

Відтак, цими вихідними у Деражнянській та Хмельницькій громаді у рамках проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» Шкільні ігри, що ініційований Президентом України, відбулися районні змагання 3 етапу проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» Шкільні ігри.
Підтримати юних спортсменів завітав Віктор Паламарчук, перший заступник начальника Хмельницької РВА.
У Деражнянській громаді учасники змагань боролися за перемогу з настільного тенісу, учні 5-6 класів.
За підсумками змагань переможцями стали:
  •  Команда Розсошанської ОТГ
  •  Команда Красилівської МТГ
Кожна команда показала відмінну майстерність з даного виду спорту, фізичну готовність та прагнення до перемоги.
Серед 16 громад найкращі 4 команди відвідали Хмельницьку територіальну громаду для фінальної гри з футзалу 7-9 класів та розділили перемогу наступним чином:
  •  Команда Волочиської ОТГ .
  •  Команда Хмельницької ОТГ
  •  Команда Старосинявської ОТГ;
Перемогу по футзалу 5-6 класів серед 6 громад здобули:
  •  Команда Красилівської МТГ
  •  Команда Розсошанської ОТГ
  •  Команда Вовковинецької ОТГ
«Змагання з будь-якого виду спорту допомагають розвивати не лише фізичну витривалість та активність, але й навички командної взаємодії. Дивлячись на наше підростаюче покоління, розумію, що спортивне майбутнє країни в надійних руках. Хочу побажати учасникам сил, наснаги, впевненості у майбутніх звершеннях. Дякую усім, хто доєднався до участі, пишаємось кожним із вас!» – наголосив Віктор Паламарчук.