«Твоя кров може воювати. Стань донором»

Саме під такою назвою продовжується кампанія із залучення донорів крові та компонентів крові «Твоя кров може воювати. Стань донором».

Як відомо, на початку осені Український центр трансплант-координації https://utcc.gov.ua ініціював рух «Твоя кров може воювати. Стань донором!». До ініціативи долучилися тисячі українців, вдалося збільшити щоденний запас еритроцитарних компонентів крові на 2,5 тисячі доз. А це – можливість нашим медикам надавати необхідну допомогу воїнам і цивільним пацієнтам, таким чином рятуючи тисячі життів.

НЕ ЗУПИНЯЄМОСЯ!

Аби бути масимально корисними – знайдіть час і зателефонуйте до центру крові у вашому місті або найближчому до вас: КНП «Хмельницький обласний центр служби крові» (0382) 67 18 37, (0382) 67 17 93, (096) 754 54 35.

У центрах крові:

  • ви зможете отримати інформацію про нагальні потреби у донорах і певних групах крові;
  • якщо на момент вашого дзвінка не буде необхідності здавати кров невідкладно, вам запропонують зробити це іншого дня, у визначений час;
  • вас можуть занести у базу донорів, аби зв’язатися з вами за першої потреби;
  • якщо ви живете далеко від центру крові, ви можете дізнатися коли виїзна бригада, яка проводить забір крові, працюватиме саме у вашому регіоні.

Повний список телефонів центрів крові у всіх регіонах є за посиланням:
https://utcc.gov.ua/tsentry-krovi/

Також ви можете внести свої дані в онлайн-реєстри донорів. Швидко і просто:
https://www.donor.ua/
https://helsi.me/

Детальніше про відповідальне донорство, його важливість під час війни, а також відповіді на всі питання, які можуть виникати при підготовці до здачі крові і після, ми зібрали на сторінці:

https://utcc.gov.ua/tvoya-krov-mozhe-voyuvaty/