У боях за міста й села Київщини була визначена доля України та столиці – Володимир Зеленський ушанував пам’ять воїнів, полеглих у битві за Мощун

Сьогодні ми згадуємо битву, яку ніколи не можна забувати. Саме в боях за Мощун і неподалік, у боях за Гостомель, за Ірпінь, за інші міста і села Київщини була визначена доля України й української столиці.
Тоді вдалося не просто не пустити російську армію в Київ. Тоді всім у світі стало очевидно, якими є українці і що таке путінська Росія. Хто тоді у світі не вірив в Україну – а таких, на жаль, було тоді немало, – вони всі побачили силу наших людей, єднання наших людей, хоробрість та надзвичайну ефективність воїнів України. А хто тоді у світі ще, на жаль, вірив в Росію – усі вони побачили, яке зло йде з Москви, яка ненависть ховається за російським прапором.
Все тоді змінилось, у лютому – березні 2022 року, саме в таких битвах, у таких проявах героїзму наших людей і ницості нашого ворога.