У Державному архіві Хмельницької області відбулось щомісячне засідання Експертно-перевірної комісії

11 квітня 2024 року у Державному архіві Хмельницької області відбулось щомісячне засідання Експертно-перевірної комісії (ЕПК).
У заході взяли участь: начальник Архівного відділу Хмельницької райдержадміністрації Галина ЗАГОРОДНЯ, головний спеціаліст віддаленого робочого місця смт Летичів Архівного відділу Хмельницької райдержадміністрації Оксана СИНЧУК, т.в.о. завідувача Трудового архіву Летичівської селищної ради Євгенія СТРЕЛЬБІЦЬКА, начальник архівного відділу „Трудовий архів Меджибіжської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області” Майя КАТРУК.
В рамках засідання розглянуто 4 питання:
1. Звіт відповідального за архівний підрозділ Акціонерного товариства Завод „Темп“ про виконання плану впорядкування документів НАФ та з кадрових питань (особового складу), голова правління Роман МОРОЗОВ.
2. Звіт керівника Трудового архіву Летичівської селищної ради про стан приймання на архівне зберігання документів з кадрових питань ліквідованих до 2020 року юридичних осіб – джерел формування НАФ (списки №1, №2) Архівного відділу Летичівської райдержадміністрації.
3. Про план приймання Архівного відділу „Трудового архіву Меджибіжської селищної ради“ на архівне зберігання у 2024 році документів ліквідованих установ Меджибіжської селищної громади.
4. Розгляд документів, поданих до ЕПК від архівних установ області.