У Державному архіві Хмельницької області відбулося засідання колегії

Сьогодні у Державному архіві Хмельницької області відбулося засідання колегії під головуванням директорки Державного архіву Хмельницької області Катерини Бурдуваліс.
Участь у колегії  взяли  Галина Загородня, начальник архівного відділу та Оксана Дуняк, головний спеціаліст,  Хмельницької РВА.
 У ході колегії розглянуто 4 питання:
 1. Про підсумки роботи архівних установ області за І квартал 2023 року.
 2. Про результати надання методично-практичної допомоги з питань забезпечення збереженості документів архівного відділу Хмельницької міської ради.
 3. Про результати надання методично-практичної допомоги з організації архівної справи архівним установам м. Полонне.
 4. Про виконання наказу директора Держархіву області від 17.08.2022 року № 33 «З оголошення рішення колегії про результати комплексної перевірки архівного відділу Нетішинської міської ради.
Архівні установи області долучилися до заходу в онлайн форматі.