У Летичівській громаді відбулася зустріч з родинами полеглих захисників

На запрошення представників Летичівської територіальної громади Інна Пікало, начальниця відділу підтримки ветеранів і членів їх сімей Хмельницької РВА, разом із головним спеціалістом відділу Ілоною Величко та психологинею Хмельницької обласної лікарні, Інною Кукал завітали на зустріч, яка організована для членів родин полеглих воїнів, що ініційована Організацією ветеранів України Летичівського осередку ГО «Центр підтримки Атлант».
Даний захід спрямований на створення спільноти родин загиблих Героїв, де присутні мали можливість отримати духовно-психологічну підтримку та належний супровід.
  •  Під час зустрічі учасники мали можливість поспілкуватися та обговорити із спеціалістами напрацювання юридичного, психологічного та соціального характеру. Зараз надважливими є питання соціального захисту членів родин загиблих Захисників та увічнення пам’яті полеглих Героїв.
  •  Окрім того, розглянули чимало нагальних проблем, що стосуються порушення прав членів сімей загиблих, питання стосовно виплат грошової допомоги сім’ям полеглим воїнам, а також щодо процесу оформлення належних документів.
  •  Також психологинею Інною Кукал, проведено ряд психологічних консультацій.