Україна забезпечить нарахування та виплату житлових субсидій

В жовтні розпочнеться опалювальний період.
Цього року він особливий, адже проходитиме в умовах широкомасштабної агресії росії проти України.
А відтак домогосподарства з низьким рівнем доходів потребуватимуть допомоги від держави у вигляді житлових субсидій.
При цьому субсидій на оплату житлово-комунальних послуг чекатимуть громадяни, які перебувають на території адміністративно-територіальних одиниць, де органи соціального захисту населення, зокрема, через бойові дії не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування.
12 вересня 2022 року Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів в порядку контролю заслухав інформацію Міністерства соціальної політики України щодо стану готовності системи виплати громадянам житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в зимовий період.
У державному бюджеті на 2022 рік на надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу передбачено близько 37,9 млрд грн.
Цієї суми вистачить для надання зазначених видів державної підтримки!!!
Деталі – за посиланням: