Уряд готує постанову щодо надання статусу учасника бойових дій добровольцям у громадах

Кабінет Міністрів України готує постанову, яка аргументує порядок надання статусу учасника бойових дій. Як повідомив під час круглого столу директор Директорату соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України Руслан Приходько, у постанові передбачено механізми надання статусу учасника бойових дій з числа добровольців у громадах.

“Зараз готується до прийняття постанова №413 КМУ. Це постанова, яка аргументує, безпосередньо, порядок надання статусу учасника бойових дій. У ній буде передбачено вже механізми надання статусу особам із числа добровольчих формувань територіальних громад. Їх будуть розглядати вже комісії Генштабу, а ми будемо розглядати в частині тих осіб, які на момент участі в бойових діях не були оформлені офіційно, але в подальшому оформилися, або ж перестали приймати участь в бойових діях”, – сказав Руслан Приходько.

В Україні на обліку в органах соціального захисту населення перебуває понад 470 тисяч учасників бойових дій.

За інформацією офіційних джерел